#PracaHybrydowaKonferencja

Zdalne wydarzenie poświęcone nowemu modelowi współpracy

Organizator
Regulamin
FAQ

kolejna edycja: 09-11.03.2021

FAQ
Kontakt
Agenda

Partnerzy biznesowi I edycji wydarzenia

Dowiedz się więcej o naszej konferencji:

Od maja 2020 roku praca hybrydowa stała się jednym z ważniejszych tematów dla wielu organizacji i firm w Polsce.


Dlatego postanowiliśmy stworzyć konferencję, która będzie idealną przestrzenią do dzielenia się doświadczeniami, praktykami i porażkami.


Wiemy, że to zmiana sprawia trudność każdemu z nas, dlatego chcemy podczas kolejnych edycji konferencji chcemy dzielić się doświadczeniem, inspiracjami i dobrymi praktykami ekspertów, managerów, psychologów i liderów zmiany, którzy podejmują temat pracy hybrydowej.


Kolejna edycja naszej konferencji odbędzie się w dniach 9-11.03.2021.

Czym jest #PracaHybrydowaKonferencja?

O jakich obszarach rozmawialiśmy?

Naucz się planować proces zmiany i wdrażać zmianę w swojej organizacji. Dowiedz się, jak ustalać cele i mierzyć efektywność procesu.


Poznaj case study organizacji, które już przeszły tę zmianę.

Proces

Dowiedz się, jak motywować do zmiany, jak edukować i kształcić nowe nawyki i rytuały, a także jak zarządzić pracownikami i samym sobą w nowym modelu.


Zarówno z perspektywy pracownika, jak i menedżera.

Ludzie

Poznaj dobre praktyki wdrażania nowych narzędzi i tego, jak zmieniają model pracy. Zwróć uwagę, jak dobierać narzędzia dla najlepszych efektów.


Posłuchaj tych, którzy mają za sobą wdrożenie narzędzi.

Narzędzia

Pobierz pełną agendę I edycji

Dołącz już dziś!

Ideą naszej konferencji nie jest skupienie się na narzędziach i oprogramowaniu, które zautomatyzuje procesy
i przyspieszy je. Wierzymy, że digital to w 10% technologia, a w 90% ludzie, nie na odwrót (Lucia Adams).


Dlatego chcemy skupić się na tym, co w transformacji najtrudniejsze - ludziach i procesie zmiany. Dołącz do grona uczestników konferencji, którzy chcą wymieniać się doświadczeniami, szukają inspiracji i praktyk innych.


Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje biletów - indywidualny (wejściówka tylko dla 1 osoby) oraz firmowy (z nielimitowaną liczbą wejściówek dla zespołu z tej samej firmy)! Zarezerwujcie czas od 8 do 10 września 2020 roku i wspólnie przeżyjcie z nami Konferencję :) Do zobaczenia!

Wykup dostęp do materiałów z I edycji

Bilet Indywidualny

CENA: 499 zł + VAT (23%)

Bilet firmowy

CENA: 2499 zł + VAT (23%)

CENA: 2 499 zł

Nagrania
(19 prelekcji, 550 minut wystąpień)

CENA: 299 zł + VAT (23%)

Nie zdążyłeś
na wydarzenie?

CENA: 2 499 zł

Pobierz formularz zamówienia

Nie możesz zapłacić szybkimi płatnościami? Przygotowaliśmy dla Ciebie formularz.

Wypełnij i odeślij na bartlomiej@socjomania.pl.

Napisz do nas na powyższy adres, jeśli potrzebujesz faktury proforma do zamówienia.

Liczba wejściówek

Konferencja
w trybie LIVE

Dostęp do nagrań prelekcji

Materiały i prezentacje dostępne po konferencji

Zaproszenie do społeczności uczestników konferencji

tylko 1

nielimitowana pula
w obrębie jednej organizacji

Bilet indywidualny

Bilet firmowy

Zastanawiasz się kto do nas dołączył?

Firm wykorzystując bilet korporacyjny dla pracowników działów HR, Marketingu, Sprzedaży i IT.


Uczestników na biletach korporacyjnych, z pełnym dostępem do konferencji i wszystkich materiałów.

Wykupionych dostępów do nagrań i materiałów dodatkowych po konferencji

Kup dostęp do nagrania

25

1 500

+ 55

Poznaj prelegentów I edycji

Tash Willcocks

Tytuł prelekcji: Remote Toolbox


Spędziła ponad 20 lat kształtując przyszłych twórców zmian w branży kreatywnej, wcześniej jako lider programu studiów licencjackich i magisterskich z projektowania graficznego na Salford University, a teraz projektując i dostarczając programy Hyper Island MA Digital Management i MA Digital Experience Design. Wśród jej klientów znaleźli się BBC, EY, Unilever i Adidas. Tash przemawiała również na całym świecie podczas wydarzeń takich jak Octoberfest w Monachium, TedX Manchester, Creative Mornings Gothenburg i dla HEC w San Francisco.


Po pracy jej nadmiar pasji zaskakuje - współtworzyła album dla zespołu Elbow, współpracowała z Linder Sterling w projektowaniu deskorolki, a w Chinach wydano jej własny model marki Meitu.

Director of Masters Europe
@ Hyper Island

Tytuł prelekcji: Best Virtual Consulting Collaboration Practices & Learnings with World Economic Forum (WEF) to Enable the Creation of Circular Economy Ecosystems Across the Globe


Ekspert innowacji. Poprzednio Innovation Expertise Lead
w Board of Innovation. Pracuje w różnorodnych branżach B2B&B2C, pomagając firmom z listy Fortune 500 wdrażać innowacje tak skutecznie, jak robią to start-upy.

Ma multidyscyplinarne doświadczenie w zakresie projektowania, zarządzania biznesem i innowacjami poprzez praktyczny consulting, szkolenia i dopasowanie programów innowacji do firmy i wyzwań, z jakimi się mierzy. Regularnie prowadzi międzynarodowe przemówienia i warsztaty na temat innowacji.


Buduje długoterminowe programy transformacji kulturowej i rozwija strategiczne partnerstwa w zakresie innowacji
z korporacjami takimi jak: GE, AstraZeneca, Logitech, ING Bank, Fazer, World Economic Forum, ABInBev, Atos, ZFh.

Mike Pinder

Lider i ekspert innowacji, speaker, autor książek i prelekcji

Fernando Amenedo
Botella


Fernando to multidyscyplinarny projektant i strateg z doświadczeniem w CX, strategii digital i innowacjach.


Zdobywał doświadczenie w różnorodnych branżach i dla wielu globalnych klientów, w tym m.in. dla Coca-Cola, HSBC, Barclays czy Virgin Money. Korzystając z połączenia różnorodnych dyscyplin - od myślenia projektowego po zwinne, Fernando jest w stanie planować, opracowywać i wprowadzać złożone propozycje, zawsze zachowując równowagę między zorientowaniem na klienta, możliwościami technologicznymi i strategią biznesową.

Senior Manager - Customer and Digital

@KPMG

Badaczka zespołów zdalnych, psycholog organizacji, trener biznesu i fanka pracy w modelu hybrydowym. Prowadzi kanał na YouTube „Praca zdalna bez tajemnic”.


Pracuje zdalnie od 2010 roku, od 2011 bada temat naukowo (praca doktorska nt. przywództwa rozproszonego w zespołach wirtualnych), a od 2018 wspiera klientów, którzy wprowadzili home office do firm i zarządzają ludźmi na odległość. Pracowała m.in. dla 7N, Dior, Orange, KIR, Provident, Vivus.

Doktor nauk ekonomicznych, psycholog organizacji, ekspert pracy zdalnej

Magda Ferretti

Tytuł prelekcji: Bez lukru o pracy hybrydowej, czyli błędy, problemy i porażki współpracy na odległość

Tytuł prelekcji: Modern delivery ina remote working environment.

Anna Dziadkowiec

Socjolog, badacz z zamiłowania i doświadczenia. W swojej karierze współpracowała z różnymi agencjami badawczymi, współtworząc komercyjne projekty. W Grupie Nowy Styl, w Dziale Badań i Konsultingu Przestrzeni Pracy zajmuje się popularyzacją badań społecznych na potrzeby biznesu oraz doradztwem w zakresie tworzenia efektywnych miejsc pracy. Przygotowuje i współprowadzi dedykowane badania środowiska pracy, mające na celu optymalizację aranżacji przestrzeni biurowej. Współautorka raportów „Czego pragną programiści?” oraz „Welcome back… to the office!“. Pasjonatka wellbeingowych miejsc pracy.W swojej pracy najbardziej ceni kontakt z drugim człowiekiem oraz możliwość ciągłego odkrywania rzeczywistości społecznej (biurowej).

Senior Workplace Research & Analysis Consultant @Nowy Styl

Odpowiada za skalowanie i adaptowanie Netguru do zmieniającego się rynku. Kieruje zespołami odpowiedzialnymi za operacje, wsparcie IT, bezpieczeństwo, dane i informacje. Do jego obowiązków należy również zarządzanie Talent Marketplace - platformą dla freelancerów szukających nowych projektów technologicznych.


Przed dołączeniem do Netguru jako Head of Project Management, prowadził wiele międzynarodowych projektów. Posiada szereg certyfikatów z zarządzania projektami. Jest również aktywnym wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego.

Head of Operations @ Netguru

Przemysław Kotecki

Tytuł prelekcji: Witaj w biurze - nowym biurze! Przestrzeń pracy w czasach niepewności

Tytuł prelekcji: „Whenever, wherever, we’re meant to be together - czyli jak wdrożyć pracę hybrydową, by wygrać”

Iwona Michalczyk

Od czterech lat pracuje na pokładzie dynamicznej organizacji InPost. Od jedenastu lat zbiera doświadczenia zawodowe z różnych obszarów HR-u i biznesu. Aktywnie wspiera biznes w roli HR BP dla różnorodnych obszarów InPost takich jak Produkcja, R&D, Ekspansja i Rozstawienia, Facility Management, a także Marketing. Na co dzień zajmuję się również budowaniem marki pracodawcy, dba o pozytywne doświadczenia kandydatów i pracowników, wypracowuje rozwiązania, które mają bezpośredni wpływ na wzmacnianie zaangażowania naszych pracowników i ich pozytywnych doświadczeń. Pracuje kreatywnie, organizuje eventy, realizuje sesje zdjęciowe, filmy EB-owe, wdraża nowoczesne aplikacje. Te wszystkie działania wypracowuje wsłuchując się w potrzeby organizacji. W życiu prywatnym ciągle podąża za pasjami i łapie kolejne chwile, zamieniając w niezapomniane wspomnienia. Chętnie skacze ze spadochronem, chodzi po górach, jeździ na desce i zwiedza świat. Wyznaje zasadę #collectmomentsnotthings!

HR Business Partner/ EB Koordynator

@ Inpost

Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w obszarze HR w firmach z różnego rodzaju branż, w tym BPO, IT czy motoryzacja. Ulubioną część jej pracy stanowi przeprowadzanie organizacji przez proces zmian. W swojej zawodowej karierze może pochwalić się wieloma projektami w zakresie fuzji i przejęć. Wsparcie i pomoc managerom w budowaniu zaangażowanych zespołów to jej nadrzędny cel.


W InPost odpowiada za Dział HR Business Partnerów dla całej Grupy Kapitałowej. Jest absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Prywatnie kocha podróże i jest mamą 5letniej letniej Laury, którą także systematycznie zabiera w bliższe i dalsze zakątki świata.

Human Resources Manager @ InPost

Karolina Zygmunt-Glaba

Tytuł prelekcji: O istocie dostosowania warunków pracy do potrzeb i obaw Pracowników. Model hybrydowy w InPost.

Tytuł prelekcji: O istocie dostosowania warunków pracy do potrzeb i obaw Pracowników. Model hybrydowy w InPost.

Katarzyna Gaweł-Brudkiewicz

Women-power w praktyce, wulkan kobiecej energii. Finansistka i przedsiębiorca, z zamiłowania od ponad 10 lat zajmuje się komunikacją.


Katarzyna jest certyfikowanym trenerem komunikacji, motywacji i sprzedaży. Wie, jak w praktyce zaangażować pracowników i zbudować organizację zorientowaną na realizację strategii pozwalających odnieść sukces na rynku. Zbudowała od podstaw nowoczesne narzędzia komunikacji wewnętrznej, które dzięki kreatywnej formie przekazu stały się podstawowym źródłem informacji dla pracowników w firmach zatrudniających nawet 80 tys. pracowników.


Absolwentka i doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z tytułem MBA z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Jest współautorką i jedną z bohaterek książki „Kochaj siebie. Ideal(nie) doskonałe” o 7 niesamowitych kobietach, które chcą inspirować inne kobiety, aby nie bały się stawić czoła życiu i śmiało czerpały z niego to, co najlepsze – dla siebie.

Group Communications Manager

@ Ringier Axel Springer Polska

Z wykształcenia psycholog i certyfikowana trenerka, z nabytą i rozwijaną pasją do nowych technologii.


Specjalizuje się w komunikacji, employer brandingu i organizacji wydarzeń. Tłumaczy kod na zdania podrzędnie złożone, wspiera specjalistów IT w dzieleniu się wiedzą i buduje technologiczny wizerunek Ringier Axel Springer.


Najciekawsze tematy znajduje tam, gdzie ludzie kształtują technologie a technologia ludzi.

Tech Communications Manager

@Ringier Axel Springer Polska

Małgorzata Kuś

Tytuł prelekcji: Jak komunikować, gdy świat staje na głowie? Komunikacja NOW w Ringier Axel Springer Polska

Tytuł prelekcji: Jak komunikować, gdy świat staje na głowie? Komunikacja NOW w Ringier Axel Springer Polska

Karolina Królikowska-Grzelak

Ekspertka Projektowania Szkoleń i Rozwoju, Psycholog, Trenerka biznesu i Facylitatorka, zafascynowana rozwojem – osobistym, zawodowym, kompetencyjnym, skoncentrowana na rozwiązaniach promujących równowagę i higienę psychiczną.


Od ponad dekady w zespołach eksperckich, terenowych, rozproszonych, w pracy zdalnej, hybrydowej, wspierając i projektując rozwój współpracowników o bardzo zdywersyfikowanych potrzebach, związanych z firmą w różnych konstelacjach. Rozmawia, bada potrzeby, obserwuje, by potem projektować i wdrażać innowacyjne rozwiązania odpowiadające na bolączki partnerów biznesowych. Szuka nowych kierunków, poszerza wachlarz możliwości, łączy perspektywy, sama w nieustannym rozwoju i odkrywaniu nieznanego.

Ekspert ds. Projektowania Szkoleń i Rozwoju - Region Europy Północnej

@ Provident

Ma ponad 15- letnie doświadczenie w obszarze HR w międzynarodowych firmach z branży finansowo – ubezpieczeniowej. Obecnie w Provident Polska w Pionie Zasobów Ludzkich. Szerokie doświadczenie zawodowe zdobywała na przestrzeni lat, odpowiadając za większość obszarów merytorycznych w ramach HR jak i poprzez realizację dużych projektów międzynarodowych. Pełni role regionalne i globalne, czerpiąc satysfakcję ze współpracy z kolegami z innych rynków i doskonale się odnajdując w matrycowych, wielowymiarowych strukturach międzynarodowych.


Nastawiona na ciągły rozwój – z pasją angażuje się w nowe zadania i projekty.Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia socjolog.Ukończyła studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Kolegium Nauk Społeczno – Ekonomicznych.

Dyrektor Departamentu Projektowania Szkoleń i Rozwoju - Region Europy Północnej & Senior HR Biznes Partner Global IT

@ Provident

Marta Woźniak

Tytuł prelekcji: Rozwój bez granic. Szkolenia w rzeczywistości hybrydowej

Tytuł prelekcji: Rozwój bez granic. Szkolenia w rzeczywistości hybrydowej

Kaja Prystupa-Rządca

Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką zarządzania wirtualnymi zespołami. Wspiera ludzi w rozwoju komunikacji wirtualnej oraz inspiruje do zmian na poziomie organizacyjnym. New Business Partner w Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o. Facylitator zespołów wirtualnych w szwajcarskiej spółce Dual Academy. Certyfikowany konsultant stosujący w swojej praktyce metodę FRIS® oraz RMP® w pracy nad efektywnością zespołów.


Inicjatorka pierwszego w Polsce kursu poświęconego tematyce zespołów wirtualnych na Akademii Leona Koźmińskiego- Management of Virtual Teams. Autorka i moderatorka gier symulacyjnych dla wirtualnych zespołów. Członek międzynarodowych zespołów badawczych współpracująca z uczelniami ze Stanów Zjednoczonych, Finlandii i Szwajcarii.

Ekspert ds. zarządzania w wirtualnym środowisku

@Akademia Leona Koźmińskiego

Z wykształcenia językoznawca, z zawodu marketingowiec. Od blisko 10 lat odpowiada za komunikację i zarządzanie reputacją międzynarodowych marek. Przez ostatnie 3 lata była odpowiedzialna za tworzenie i implementację strategii marketingowej franczyzowych lokali Hard Rock Cafe w Polsce, Niemczech i na Węgrzech.


Obecnie - jako członek zespołu Global Program Management Office w ManpowerGroup Talent Solutions – wspiera działania komunikacyjne i brandingowe w ramach globalnego projektu dla klienta z branży farmaceutycznej.

Global Communications Specialist
@ ManpowerGroup Talent Solutions

Monika Ugodowska

Tytuł prelekcji: Jak dobierać narzędzia i wdrażać je w organizacji? Wskaźniki doboru, na co zwrócić uwagę.

Tytuł prelekcji: Realne przewodzenie w wirtualnym otoczeniu- najlepsze praktyki dla liderów w organizacjach hybrydowych

Magdalena Bargieł

Pasja do ludzi i ponad 20 lat doświadczenia na najwyższych stanowiskach kierowniczych w różnorodnych firmach pozwalają jej patrzeć na obszar zasobów ludzkich w kontekście strategicznym i transformacyjnym. Łączy wizyjność z operacyjnym wsparciem biznesu, ceniąc dane, logikę i zaangażowanie ludzi na takim samym poziomie.


Jej misją jest tworzenie świetnego miejsca do pracy, w którym każdy może efektywnie spełniać się zawodowo. W The Adecco Group stawia na evidence-based HR oraz na rozwój – zarówno organizacji, jak i wszystkich pracowników w regionie Polski, Czech i Słowacji.

HR Director Poland, Czech Republic, Slovakia
@ The Adecco Group

Od 10 lat związany z obszarem doradztwa korporacyjnego, komunikacyjnego i personalnego. Pracował dla sektora finansowego, gdzie wprowadzał zwinne metody zarządzania dla fintechów, a także tworzył programy developmentowe dla kadr managerskich dużych banków. Lubi łączyć liczby i emocje, wpływając na efektywność i satysfakcję pracowników za pomocą obiektywnych danych. W The Adecco Group od blisko trzech lat zarządza obszarami szkoleń, rozwoju i talent managementu. Odpowiada także za kwestie zaangażowania pracowników i transformacji kulturowej. Każdy projekt zaczyna od „dlaczego?”, bo jak sam podkreśla, nawet miękki HR powinien być ukonstytuowany w zrozumieniu biznesu i danych.

Talent Development Manager
@ The Adecco Group

Michał Gieczewski

Tytuł prelekcji: Mierzenie efektywności i kontrola czy wolność i elastyczność? Jak mierzyć efektywność &satysfakcję pracowników hybrydowych?

Tytuł prelekcji: Mierzenie efektywności i kontrola czy wolność i elastyczność? Jak mierzyć efektywność &satysfakcję pracowników hybrydowych?

Ola Jarosz

Psycholog (nie tylko) w biznesie. Ola posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe, zarówno przy realizacji projektów doradczych, jak i badawczych (na Uniwersytecie Oksfordzkim). Chcąc być blisko ludzi, specjalizuje się w projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
i zarządzaniem zmianą.


W PwC jest Starszym Konsultantem w zespole People&Change, pracując projektowo z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych. Jest coachem
i certyfikowanym trenerem. W Polsce jak i zagranicą prowadzi warsztaty i szkolenia, zarówno związane ze strategicznymi wyzwaniami przedsiębiorstw, jak
i dotykające rozwoju kompetencji miękkich.

Starszy Konsultant w zespole People&Change
@ PwC Polska

Socjolog z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w realizacji badań społecznych. Projektował i prowadził złożone projekty badawcze dla prywatnych i publicznych organizacji oraz międzynarodowych agencji rozwojowych.


W PwC jest managerem w zespole People&Change. Odpowiedzialny za badania dotyczące pracowników, odpowiadające na strategiczne wyzwania zarządcze. W tym zakresie też rozwija narzędzia analityczne wykorzystujące zaawansowane techniki modelowania i prognozowania z elementami sztucznej inteligencji. Przez kilka lat prowadził zajęcia z zakresu metodologii badań społecznych, analizy danych oraz ewaluacji. Jest autorem artykułów i współautorem publikacji naukowych z tego zakresu.

Manager w zespole People&Change
@ PwC Polska

Mateusz Zych

Tytuł prelekcji: Dane zamiast intuicji, czyli o szczególnej roli People Analytics

Tytuł prelekcji: Dane zamiast intuicji, czyli o szczególnej roli People Analytics

Swoją przygodę z Employer Brandingiem rozpoczęła 12 lat temu. Posiada różnorodne doświadczenie, które zdobywała m.in w firmach z branży IT, finansowej i ubezpieczeniowej.


Odpowiadała za tworzenie i realizację strategii EB, kampanii wizerunkowych, stron kariery i komunikację w mediach społecznościowych. Rozwijała również programy ambasadorskie. W swojej pracy kieruje się zasadą, że budowanie dobrego EB zawsze zaczyna się od środka.

Employer Branding Senior Specialist, T-Mobile

Karolina Rymkiewicz

Adrian Witkowski


Współzałożyciel i CEO Gamfi, firmy tworzącej platformę grywalizacyjną do wyznaczaniacelów, budowania zaangażowania, feedbackowania i nagradzania. Od 12 lat zajmuje sięusprawnianiem biznesu dzięki rozwiązaniom grywalizacyjnym.


Wspiera działy HR (m.in. zInPost, Volvo, T-Mobile)
w grywalizowaniu procesów wewnętrznych.

CEO w Gamfi

Tytuł prelekcji: Tworzenie nowych rytuałów pracy hybrydowej i zdalnej z wykorzystaniem grywalizacji

Tytuł prelekcji: Tworzenie nowych rytuałów pracy hybrydowej i zdalnej z wykorzystaniem grywalizacji.

Najpierw przez kilka lat był programistą. Potem został Scrum Masterem (certyfikowany w 2009). Potem menedżerem. I tak odkrył pasję do rozwijania ludzi i szkoleń.


Teraz od 5 lat prowadzi swoją firmę - Produktywni.pl. Tworzy szkolenia i kursy online, które pomagają budować dobre nawyki organizacji czasu - opanować chaos i zarządzać priorytetami - “Produktywność w rytmie slow”. Mówca TEDx. Przeszkolił już ponad 3000 osób, podobno zadowolonych.

Chief Productivity Officer at Produktywni.pl

Piotr Nabielec

Tytuł prelekcji: Jak rozmawiać o priorytetach? Zarządzanie produktywnością pracowników w czasach hybrydy

Psycholog i konsultant biznesowy. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu psychologii i marketingu.Wielki zwolennik skutecznej edukacji online i pracy zdalnej. Autor dwóch książek (w tym pierwszej w Polsce książki dotyczącej psychologicznych aspektów pracy zdalnej).


Wykładowca na Uniwersytecie SWPS. Był odpowiedzialny za marketing projektu Politechniki Gdańskiej (portal łączący świat biznesu z nauką). Jest twórcą platformy edukacyjnej Psychologia na wynos. Specjalizuje się w technicznej produkcji kursów online, a także pomaga innym twórcom w odpowiednim ułożeniu programów merytorycznych. Swoją wiedzą dzieli się na blogu Architektura Sukcesu.

Tytuł prelekcji: 5 nawyków, które pomogą Ci zwiększyć efektywność swojej pracy w modelu hybrydowym i nie tylko.

Psycholog, autor książki
„Jak pracować zdalnie i nie zwariować"

Patryk Wójcik

Przemysław Galiński

Odpowiedzialny za sprzedaż usługi i rozwiązań cloudowych w praktyce Intelligent Cloud and Infrastructure. Obecnie z największymi przedsiębiorstwami oraz organizacjami, realizuje projekty zastosowania i implementacji technologii Cloud oraz projekty transformacyjne z zakresu wykorzystania chmury publicznej, prywatnej oraz rozwiązań hybrydowych a także dedykowanych usług chmurowych.


To wszystko, aby pomóc organizacjom rozwijać się, stawać się innowacyjnymi, działać globalnie i błyskawicznie reagować na zmieniające się otoczenie mikro i makroekonomiczne.

Cloud Advisory Senior Manager,

Accenture

Tytuł prelekcji: Modern Workplace – cloud i rozwiązania oparte na cloud jako wsparcie modelu hybrydowego pracy w dużych organizacjach

Anna Żurek


Jacek Jedut


Dyrektor Strategii i Obsługi HR

Human Capital Orange Polska

Tytuł prelekcji: Cała góra lodowa zmiany - czego w procesie wdrożenia pracy zdalnej nie widać? Z jakimi wyzwaniami się mierzymy?

Jacek odpowiada w Orange Polska za strategię Human Capital, efektywność zasobów ludzkich i obsługę pracowników. Prowadzi programy optymalizacji zatrudnienia i kosztów środowiska pracy, zmiany modelu pracy oraz zarządzania doświadczeniami pracowników. Tworzył model obsługi pracowników oparty na wspólnym centrum obsługi, centrum kontaktu z pracownikami oraz cyfrowych procesach obsługi. Odpowiada między innymi za systemy HR i Środowiska Pracy oraz hurtownię danych.


Jacek jest ekonomistą (ukończył ekonomię na Katolickim Uniwersytecie w Lublinie) oraz teoretykiem zarządzania (drugi fakultet w zakresie Business and Management w Strathclyde Graduate Business School w Glasgow).

Iñaki Escudero

Psycholog behawioralny, który został przyszłym futurystą. Iñaki pracował przez 18 lat w branży reklamowej, pomagając wieloma markom rozwinąć bardziej kreatywne podejście do komunikacji.


Prowadzi swoich odbiorców i uczniów przez wnikliwe (i ambitne) perspektywy na temat tego, jak zmienia się dzisiejszy świat, a także zachowań ludzi i oczekiwań organizacji. Obecnie Iñaki ściśle współpracuje z firmami takimi jak Dentsu, Pfizer, Paypal i Google, pomagając im rozwijać narzędzia do opowiadania historii, modelu organizacyjnego i sposobów kreatywnego myślenia. 4 lata temu Iñaki i jego rodzina zostali cyfrowymi nomadami (zdalnymi pracownikami i uczącymi się), aby zrozumieć przyszłość edukacji i pracy. Dużo pisze o przyszłości w biuletynie „Zmiany jutra” Hyper Island, które ma ponad 10 000 subskrybentów.

Curator of Changes of Tomorrow Newsletter at Hyper Island

Tytuł prelekcji: You’ll have to work in the future too

Dziękujemy wszystkim prelegentom za udział i merytoryczne wystąpienia!

Agenda I edycji konferencji

Tutaj znajdziesz pełną agendę I edycji naszej konferencji:

Hyper Island

Inaki Escudero

Ludzie: You’ll have to work in the future too (wystąpienie w języku angielskim)
Dzień 1
9:15

Magda Ferretti

Dzień 1
10:05

Ludzie - Bez lukru o pracy zdalnej - błędy i porażki innych, czyli szokujące historie i wyniki badań na temat prawdziwych wyzwań współpracy na odległość

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

The Adecco Group

Michał Gieczewski & Magdalena Bargieł

Ludzie - Mierzenie efektywności i kontrola czy wolność i elastyczność?
Jak mierzyć efektywność & satysfakcję pracowników hybrydowych?


Dzień 1
10:55

Dzień 1
11:45

Akademia Leona Koźmińskiego

Kaja Prystupa-Rządca

Ludzie - 5 nawyków, które pomogą Ci zwiększyć efektywność swojej pracy w modelu hybrydowym i nie tylko

Architektura Sukcesu

Patryk Wójcik

Dzień 1
13:10

Ludzie - Realne przewodzenie w wirtualnym otoczeniu- najlepsze praktyki dla liderów w organizacjach hybrydowych

Ludzie - Jak komunikować, gdy świat staje na głowie? Komunikacja NOW w Ringier Axel Springer Polska

Dzień 1
14:00

Katarzyna Gaweł-Brudkiewicz & Małgorzata Kuś

Ringier Axel Springer Polska

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Dzień 1 - motyw przewodni #LUDZIE

Check-in - przywitanie i rozpoczęcie konferencji

Dzień 1
9:00

Martyna Tarnawska

Socjomania

Dzień 1
14:45

Zakończenie dnia konferencji i podsumowanie

Przerwa obiadowa: 40 min

Inpost

Iwona Michalczyk & Karolina Zygmunt-Glaba

Dzień 2
9:15

Fernando Amenedo Botella

Dzień 2
10:05

Proces - How might we scale customer-centric innovation in a remote working environment? (wystąpienie w języku angielskim)

Karolina Królikowska-Grzelak & Marta Woźniak

Provident

Proces - Nauka bez granic. Szkolenia w rzeczywistości hybrydowej

Dzień 2
10:55

Dzień 2
11:45

Jacek Jedut

Proces - Whenever, wherever, we’re meant to be together - czyli jak wdrożyć pracę hybrydową, by wygrać

Netguru

Przemysław Kotecki

Dzień 2
13:10

Proces - Cała góra lodowa zmiany - czego w procesie wdrożenia pracy zdalnej nie widać? Z jakimi wyzwaniami się mierzymy?

Proces - Best Virtual Consulting Collaboration Practices & Learnings with World Economic Forum (WEF) to Enable the Creation of Circular Economy Ecosystems Across the Globe (wystąpienie w języku angielskim)

Dzień 2
14:00


Dzień 2
14:50

Piotr Nabielec

Proces - Jak rozmawiać o priorytetach? Zarządzanie produktywnością pracowników w czasach hybrydy

Proces - O istocie dostosowania warunków pracy do potrzeb
i obaw Pracowników. Model hybrydowy w InPost


Produktywni.pl

Orange Polska

Mike Pinder, poprzednio Board of Innovation

KPMG

Dzień 2 - motyw przewodni #PROCES

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Dzień 2
15:35

Zakończenie dnia konferencji i podsumowanie

Socjomania

Martyna Tarnawska

Dzień 2
9:00

Check-in - otwarcie 2. dnia konferencji i przywitanie uczestników

Przerwa obiadowa: 40 min

Hyper Island

Tash Willcocks

Narzędzia - Remote toolbox (wystąpienie w języku angielskim)

Dzień 3
9:15

Monika Ugodowska

Dzień 3
10:05

Narzędzia - Jak dobierać narzędzia i wdrażać je w organizacji? Wskaźniki doboru, na co zwrócić uwagę?

Kup dostęp do nagrania

Accenture

Przemysław Galiński

Narzędzia - Modern Workplace – cloud i rozwiązania oparte na cloud jako wsparcie modelu hybrydowego pracy w dużych organizacjach

Dzień 3
10:55

Dzień 3
11:45

Gamfi & T-Mobile

Adrian Witkowski & Karolina Rymkiewicz

Narzędzia - Dane zamiast intuicji, czyli o szczególnej roli People Analytics

PWC

Ola Jarosz & Mateusz Zych

Dzień 3
13:05

Narzędzia - Jak zaplanować proces zmiany i skutecznie go przeprowadzić? Tworzenie nowych rytuałów pracy hybrydowej i zdalnej z wykorzystaniem grywalizacji

Narzędzia - Witaj w biurze - nowym biurze! Przestrzeń pracy w czasach niepewności

Dzień 3
14:00

Anna Dziadkowiec

ManpowerGroup Talent Solutions

Nowy Styl

Dzień 3 - motyw przewodni #NARZĘDZIA

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Sesja Q&A: 15 minut + przerwa kawowa: 5 min

Sesja Q&A: 15 minut

Kup bilet
Pobierz pełną agendę

Socjomania

Martyna Tarnawska

Check-in - otwarcie 3. dnia konferencji i przywitanie uczestników

Dzień 3
9:00

Przerwa obiadowa: 40 min

Zakończenie konferencji i podsumowanie

Dzień 3
14:45

Dla kogo jest ta konferencja?

Menadżerów i Liderów Zmiany

Osób zarządzających zespołami

Przedstawicieli działów HR

Pracowników zdalnych / hybrydowych

Konferencja w trybie online

Nie ogranicza nas lokalizacja

Zadzwoń do nas

Masz pytania?

Organizator

II edycja wydarzenia odbędzie się 9-11.03.2021